kasutustingimused

toetused ja eraldised

transpordiliik

zhong hai sheng pakub erinevaid transpordiliike: aitame teil saata pakke föderaalse kulleriga, dhl, ups, tnt, ems või muul teile meelepärasel viisil. kõik. saate valida oma logistikateenuse. kui on olemas konkreetne tarneühisettevõte, siis ettevõte. samal ajal tarneviis, mis võtab vastu kliendi soovi.
 

kohaletoimetamise kulu:

  • Saatekulu sõltub paki suurusest, kaalust ja sihtkohast. meil on pikaajaline ärisuhe föderaalse kulleri ja dhl-ga. anname endast parima, et pakkuda teile odavaimat kulleri hinda. Teie pakendamisohutuse tagamiseks oleme kindlustatud suurte pakkide jaoks.
  • vastuvõetud tellimused üle 10 000 $ saadetakse tasuta üle kogu maailma dhl/fedexi kaudu. kui kogusumma on alla 10 miljoni dollari, maksab dhl/faks sõltuvalt kaalust/suurusest 60–10 100 dollarit. tõsta piletihinda.
  • vedajad pakuvad tavaliselt teie lasti haldamiseks veebikontosid, isegi täiustatud funktsioonidega.
  • järgime kõiki ekspordipoliitikaid ja -reegleid. mõnele tootele võivad kehtida itari piirangud ja ekspordipiirangud võivad kaasa tuua varasema tarnekuupäeva.

tarneaeg ja sihtkoht

tarnime kauba 1-2 päeva jooksul alates kõigi veoste meie lattu saabumisest.

  • meie tööpäevad on esmaspäevast reedeni, välja arvatud laupäevad, pühapäevad ja pühad.
  • tarneajad sõltuvad saatmisviisist ja sihtkohast. tollimaksud, maksud ja muud tasud vastutab saaja. kuna meie hind sisaldab ainult paki saatmiskulusid, võtke võimaliku maksumuse hindamiseks ühendust oma tolliasutusega.
 

see on tarnegraafik meie laost teie sihtkohta. palun viita oma poolele.

  Aasia Põhja-Ameerika Euroopa Lähis-Ida Lõuna-Ameerika Aafrika
dhl 2-4 päeva 3-4 päeva 3-5 päeva 3-6 päeva 3-5 päeva 4-6 päeva
fedex ip 2-4 päeva 3-4 päeva 4-5 päeva 3-6 päeva 4-6 päeva 4-6 päeva
 

tarne- ja tarneaegu arvestatakse tööpäevades esmaspäevast reedeni. suuremate pühade (nt jõulud) puhul lubage tarneaega pikendada. nendel erijuhtudel tuletame meelde võimalikke viivitusi. riigid, mida ei saa poliitika tõttu tarnida: Afganistan, Kesk-Aafrika Vabariik, Elevandiluurannik, Kongo Demokraatlik Vabariik, Korea Demokraatlik Rahvavabariik, Eritrea Ühendus, Liibanoni Vabariik, Libeeria, Somaalia Demokraatlik Vabariik, Sudaani Vabariik. saatmise üksikasjade saamiseks võtke ühendust aadressil [email protected].

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Privaatsusavaldus | Kasutustingimused | Kvaliteedi garantii

Top