Tarneahela juhtimine

Viimase 20 aasta jooksul oleme loonud ülemaailmse tarnijaketi, et pakkuda täielikku valikut teenuseid, nagu turustamine, defitsiidi tugi ja varude haldamine. Rohkem kui miljoneid elektroonikakomponentide laoinfot saame hallata.

Ülemaailmne tarneahel

Kõige konkurentsivõimelisema osana keskendume üle 20 aasta küpse tarneahela süsteemi ülesehitamisele. Rangelt valimine, kvaliteedikontroll ja pidev koostöö on 3 olulist punkti, et muuta meie tarneahel tervislikuks ja jätkusuutlikuks arenguks. Ja igas punktis on meil täielik töötlemisvoog. Enamik meie kanaleid on kohalikud ja ülemaailmsed tehased, ametlikud esindajad ja kõik turud üle kogu maailma.

Täielik valik elektroonilisi komponente

Alguses olime just integraalkiibi erialal. Ettevõtte arenemise käigus klientide vajaduste rahuldamiseks ja paremaks teenindamiseks. Oleme laiendanud oma tootevalikut CPLD-le või FPGA-le, MCU-le, DSP-le ja mälule või Flashile, hõlmates paljusid peamisi tootevaldkondi, nagu tarbekaubad, autoelektroonika, meditsiiniseadmed, side, lennundus- või sõjatööstus jne.

Erinevad kaubamärgid

Professionaalse sõltumatu turustajana tunneme süvendatult iga kaubamärgi tootevalikut ja saame pakkuda täpset originaalset tehase tarneteavet. Pakume erinevaid kaubamärke: Texas Instruments, STMicroelectronics, XILINX, Microchip, ALTERAE, ADI, Maxim, Onsemi, RENESAS, JAE, JST, MOLEX, AVAGO, YOGA, LATTICE, MICRON ja nii edasi.

Vananenud, EOL Parts Supply

Ülemaailmse tarneahela tõttu oleme alati pühendunud klientide abistamisele, et nad saaksid kiiresti ja täpselt leida aegunud, kasutusea lõppenud ja raskesti leitavad osad. Enamik neist osadest on vanades alalisvoolus, kvaliteedikontroll on ülioluline. Seadistame ka ülevaatuse töötlemise: digitaalmikroskoobi visuaalseks testimiseks, originaalpakendi ja etiketi kontrollimiseks, funktsioonitesti, röntgenitesti jne.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Privaatsusavaldus | Kasutustingimused | Kvaliteedi garantii

Top