Liigne materjalihaldus

ZHONG HAI SHENG Technologies pakub teie ülemäärase elektroonikavarude jaoks mitmeid lahendusi. Olenemata sellest, kas teil on vananenud osi või elektroonikakomponentide ülejääki, meil on üle 20 aasta kogemusi, mis aitavad teil õige strateegia leidmisel aidata.

Meie ettevõte töötab paljude komponentidega, mille hulka kuuluvad uued ja vananenud pooljuhid, pistikud, terminalid, sõjalised komponendid, passiivsed, diskreetsed, dioodid, aktiivelemendid, lülitid, releed, protsessorid, kõvakettad, kuvarid ja palju muud.

Teie vajaduste parimaks täitmiseks on meil valida kolme programmi vahel. Iga lahendust saab kohandada teie kasuks:

Liigne elektroonikavarude partiide ostmine

Partii ostmise lahendus sobib hästi ettevõtetele, kes soovivad ruumi vabastada ja raha tagasi saada. ZHONG HAI SHENG vaatab teie ülejääkide nimekirja üle ja teavitab teid 48 tunni jooksul pakkumisest.

Rea kaupa müük

Meie rida-realt programm on suurepärane võimalus ettevõtetele, kes soovivad hoida oma laoseisu käepärast. Kasutame teie varude edastamiseks oma ülemaailmset andmebaasi, et saaksite suurima tulu. Kui oleme ostjad leidnud, saate meile saata ja meie hoolitseme ülejäänu eest. See on lihtne!

Saadetise inventuur

Materjali käeulatuses hoidmine ZHONG HAI SHENG Technologiesiga tagab, et teie materjal tarnitakse, loetakse ja seejärel ühendatakse siin meie kontrollitava kliimaga laos. Selle võimaluse eeliseks on laopinna tagasisaamine ja potentsiaalselt suurem rahaline tulu võrreldes likvideerimisega. Kui teie ettevõte vajab osi tagasi, andke meile sellest lihtsalt teada ja me saadame need teile tasuta tagasi!

Hallake oma üleliigset laoseisu

Sõltumata sellest, millise valiku te valite, võimaldab ZHONG HAI SHENG Technologies ekspertidel teie üleliigset laovaru hallata, vähendate teie laoruumi, teie ettevõtte rahalist tulu ja ärgem unustagem keskkonnasõbralikkust. Kui te ei viska oma üleliigset elektroonikavaru maha ja aitate kaasa e-jäätmete tekkele, siis taaskasutate!

Laadige üles oma varude loend

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Privaatsusavaldus | Kasutustingimused | Kvaliteedi garantii

Top