Ettevõtte profiil

ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED pakub tootmistarneahela juhtimist ja teenindust. Oleme pühendunud 2000. aastast Shenzhenis asuvale One Stop BOM Supply-le, sealhulgas elektroonilistele komponentidele, nagu integraallülitus, pistik, relee, kondensaator, takisti, moodul, andur, kristallostsillaator, diood, mälestused, induktiivpool jne. Peakorter asub Shenzhenis ja sellel on filiaalid Hongkongis, Guangzhous.

Kogenud ja kvaliteetne müügimeeskond, ostumeeskond ja kvaliteedikontrolli meeskond saavad meie klientidelt jätkuvalt tunnustust. Möödunud aastate jooksul on meie ärivaldkond laienenud kodumaisest enam kui 30 riigist üle maailma. Keskendume kohalike ja globaalsete hetkeressursside integreerimisele ning loome sõltumatud ja stabiilsed turustuskanalid. Tellimuse alusel loodi professionaalne ja vastutustundlik QC meeskond, sealhulgas visuaalne kontroll, märgistuse testimine, elektriline testimine ja röntgenikiirgus. See annab meile kindlustunde pakkuda kvaliteetseid tooteid

Rikkalik tooteahel võimaldab meil teenindada kliente erinevates valdkondades, sealhulgas: sõjavägi, autotööstus, meditsiin, olmeelektroonika, tööstuskontroll, asjade internet, uus energia ja side jne. Pakume kiiret logistika kohaletoimetamist, alternatiivsete osade soovitusi, kulude kontrolli ja varude ringlussevõtt.

Hiina vana ütlus: 精诚所至,金石为开 (siirus on edu võti) ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY eesmärk on olla tõeline partner oma klientide abistamiseks.

Meie meeskond

tegevdirektor

MR. HAI CHENG GUO

2003. aastal puudutas hr Guo esimest korda IC elektroonilisi komponente. Esimese 7 aasta jooksul õppis ta igasuguseid elektroonikakomponente, kuni 2010. aastani ehitati Shenzhenis ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY, et teenindada kohalikke tehaseid, mille erialaks oli kohalik äri. Globaliseerumise ja Interneti arenedes märkas ta, et globaalsel turul on tohutu potentsiaal, mistõttu ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY laienes 2013. aastal maailmaturule.

Välismüügijuht

Mr. Jess

Jess töötas müügivaldkonnas aastast 2014. Aastatel 2014-2017 töötas ta pangas müügimehena, kuid igav töö pangas teda ei rahuldanud. Pärast 2017. aastat liitus ta ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY välismüügiga. Möödunud aastatel on positiivne ja entusiastlik töösse suhtumine teda klientide ja kolleegide poolt kinnitanud. Alates 2021. aastast sai temast välismüügimeeskonna juht.

Ostujuht

Mr. Danny

Danny oli ostmise vanem, kuigi ta on noor, oli tal üle 10-aastane kogemus globaalsel elektroonikakomponentide turul. Aastate jooksul on Danny võtnud endale kohustuse arendada ja luua sõltumatuid tarnekanaleid, suhteid kohalike, ülemaailmsete edasimüüjate ja tehastega. Et saaksime pakkuda paremaid pakkumisi ja rikkalikku tootesarja.

QC juht

Miss. Zhang

Preili Zhang töötas katselaboris enne ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGYIT. Tal oli sügav arusaam visuaalsest kontrollist, märgistustestimisest, röntgenitestimisest, elektritestimisest ja röntgentestimisest. Professionaalsus ja vastutus ajendasid teda 2019. aastal meie testimisjuhiks. Nüüd juhib ta meeskonda, et tagada meie toodete kvaliteet keeruka töö käigus. ja muutuv turg.

Finantsjuht

Miss Aeilmmee

Preili Aeilmmee töötas pangas 5 aastat. Nüüd on ta meie erinevate finantsjuhtimise ja raamatupidamise erialal.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Privaatsusavaldus | Kasutustingimused | Kvaliteedi garantii

Top